Lukas H. 72

Odlétá labuť do teplých krajů?

Nejlepší odpověď
Lamalam

U vás v zimě nekrmíte labutě? U nás ano.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Pokud několikrát během zimy hasiči zachraňují umrzlé, přimrzlé labutě ze zamrzlých jezer, rybníků, tak zkus hádat zda odlétá či ne.

marci1

Ne neodlétá. K labutím se, díky pohádce Hanse Christiana Andersena, váže pověra, že odlétají do teplých krajin. Z rybníků a nádrží odlétají na řeky. 🙂

anonym

Ne,krmím je přes zimu na rybníčku.

bolak

stejně jako slepice… sou prostě moc tlustý, ty jen tak plavou po hladině a v zimě hrajou na zamrzanou