Kulpix

Odkud začít rozebírat auto?

Od kufru, motoru, vnitřku, nebo jak?

Doplňuju 《》Barbakan 》 jsou to auta známého, který má živnosťák, takže ve sběrně to vezmou, ma to tam už domluvené.
P.S. jsou to 20let stará auta již dávno bez značky.

Odpovědi
Drap

Je to jedno, začni dveře, haupny, potom přeřež sloupky a budeš mát střechu, vyndat motor, převodovku, oddělat nápravy a rozřezat zbytek.

anonym

myslím, že je to úplně jedno, ale v první řadě vyndat baterii v pořadí minus plus pól

anonym

Než začneš auto rozebírat, víš co s rozebranými díly budeš dělat? Ono rozebrat auto není až tak složité, ale složité by bylo vysvětlovat úřadům, které mají v evidenci auto.

Tak to je v pořádku a začni tím, že odmontuješ kola.

mosoj

Dobré je to dělat od shora.

led

Najprv vypnúť motor, vyprázdniť nádrž, vypustiť olej a vybrať akumulátor.
Potom od jednoduchšieho k zložitejšiemu.

tforro

Vypustit, náplně (motor olej, servo, klima, pohonné hmoty), vyndar baterii.Vyškubej sedačky, koberce, tapecírungy, palubku. Sundej dveře vč. kufru, kapotu.Uřízni střechu co nejvýše. Pak ji „sroluj“ podle směru výztuh. Uřezej třčící sloupky od střechy. Vyndej chladiče, uřízni přední příčku. Sundej výfuk, odpoj (odstřohni) hadice, lanka kabeláž. Dej hever pod motor, odšroubuj držáky motoru+ převodovky – vyškubni motor. Sundej ramena, persony. Otoč zbytek boudy nápravama vzůhru a sundej zadní nápravu, rám pod motorem a hlavně ! nádrž !
Jestli boudu budeš vozit na přívěsu, běžný osobák stačí rozříznout vejpůl. Do prostorného kombíku se bouda musí rozříznout na 4 díly.