Makyňák

Odkud stahujete hry do mobilu?? Nejlépe zadarmo..

Odpovědi
Mishalina

Podle toho jaký máš mobil ja stahuju z google market kterej mam v mobilu, pokud máš nějaký starý mobil hry se dají stáhnout z internetu na značku tvého mobilu pak jen pretahneš do mobilu 😉

Kamionak09

Zkuste www.mobile9.com Vsechno zadarmo a pro vsechny mobily.
Doplňuji:
www.waptrick.com www.wap.delmy.com

denim

nejlepsi je www.warlink.net
najdes tam uplne vsechno na mobil podle rozliseni displeje nebo telefonu. nezapomen se zaregistrovat coz je zadarmo

Bedy

Pokud máte jako já mobil s Windows Phone, tak stačí skočit do Marketplace, zapnout si tam filtr APlikce zdarma a můžete stahovat a instalovat.
Máte-li mobil značky Nokia, tak skočte do Nokia Obchodu (dřív Ovi Store) – odkaz najdete opět v Menu.
Uživatelé Androidu mají taky v menu odkaz – Obchod Play (dřív Android Market).

Pokud máte starší mobil s Javou, tak odkazy tu už padly. nebo zkuste použít vyhledávač, který nesleduje aktivitu svých uživatelů jako Google (třeba Seznam, Bing.com, Duckduckgo.com, apod.) a zadat tam třeba java 320×340 games nebo nokia 6300 games
To 320×240 je rozlišení displaye, může být samozřejmě různé, třeba 128×160 nebo jen 128×128. Games znamená hry, můžete použít i český výraz, tedy hry. Chce to trošku kreativity a vždycky se něco najde.

Pokud jste uižvatelem legendárních komunikátorů Nokia (9210/9210i), zkuste juknout na nokia9210i.howto.cz