Odkud pochází značka sansung?

Nejlepší odpověď
hanulka11

sansung nevím
ale samsung pochází z Jižní Koree

Další odpovědi
anonym

Tady se můžete dočíst,co Vás zajímá.

Zdroj: http://www.sam­sung.com/cz/a­boutsamsung/cor­porateprofile/his­tory.html

Alesh

Sansung? … To mají leda tak kuci z Vietnamu. Prodávají i jiné značkové zboží, např. Adidos, Adibas, PLIMA (to L a I je napsáno hodně blízko u sebe) atd. 🙂

DDarent

samsung je jihokorejská společnost která se skálá z několika firem které mají jednotný název samsung.

profíci: cSkupina Samsung je největší společností Jižní Koreje a největší světový konglomerát podle tržeb, který řídí několik firem na světě. Skládá se z velkého množství mezinárodních společností, všechny jsou spojeny pod značkou Samsung, včetně Samsung Electronics, světově největší elektronické společnosti, Samsung Heavy Industries, jednoho z největších světových stavitelů lodí a Samsung Engineering & Construction, vedoucí globální stavitelské společnosti. Tyto tři multinacionální korporace tvoří základ Skupiny Samsung a odráží její jméno – význam korejského slova Samsung je „tři hvězdy“.