KarelN

Odkud nejčastěji používáte Odpovědi.cz?

Odpovědi
ivca11

z domova

kazisvět

z práce i z domova stejně

vlastina

z domova

flodur

z domova

iceT

z práce i z domova stejně

hanulka11

z domova

Jahoda

z domova

annas

z domova

aramah

z domova

DusanOrlik

z domova

Taky používám ve škole,když jsme na počítačích.

anonym

z domova

http://picture­up.cz/picture/ve­rejny/579579dsc­04686.jpg při takové práci se hůře soustředím na počítač, i to křeslo není pohodlné takže ze svého. Ani šéfovi by se to nelíbilo.

standa

z práce i z domova stejně

Miroslavst

z domova

a pokud odpovídám o nic jiného se nestarám.
http://www.li­povaobec.cz/fo­to/image.php?nid=539­7&oid=1388979&w­idth=374&heig­ht=280

ReHu

z práce i z domova stejně

Pro mě je zcela jedno, jestli z práce či z domova. Práce je stejně v mé režii a proč platit připojení 2*, když stejně na 2 místech současně být nemohu.
Takže cice jsem teoreticky v práci, ale nepracuju. Tak jsem připojená jako z domu či ne 🙂.

quentos

z domova

ten který je

z domova

kropitko

z domova

Jsem na mateřské.