kosaaaak

Odklízení sněhu před barákem

Už jsme, my lidstvo, vymysleli něco účinnějšího než obyčejnou lopatu? Brzy přijde zima, kamarád už si objednal z číny něco jako plamenomet ale já mu pořád tvrdím že to prostě nemůže fungovat.
Jak tu bílou bestii řešíte vy?

Nejlepší odpověď
Rocker

A co zkusit sněhovou frézu?

Další odpovědi
mosoj

Trocha zdravého pohybu neuškodí.

Drap

Klasicky..lopata, koště.....a jde to

anonym

dáme na terinu kolečka a před ni takovou radlici a je to za pár minut uklizené :)

ten plamenomet je blbost, z toho bude led potom :)

baghira

Mně stačí hrablo a lopata. Kdybych toho měl víc, tak fréza.

Pájo

Novodobá alternativa tu ale přece jen je!

Specializované firmy Vám těsně pod dlažbu na chodníku, příjezdové cestě ke garáži či chodníčku k domovním dveřím položí sítě z odporových drátů. Venkovní dlažba je tak v zimním období temperována, sníh neustále odtává a voda z něho vzniklá, vsakuje do drenážního podloží pod plažbou. Stejně tak se dají temperovat okapy, okapní svody, aby nezamrzaly.