anonym00012

Odkdy mužu jit ke gynekologovi, aniž by to věděli rodiče?

Nejlepší odpověď
marci1

Od 18 let, pokud nechceš, aby o tom věděli rodiče. Do 18 let musí dívky přijít v doprovodu rodiče. Od 15 let mohou přijít i dívky samy, musí mít ale podepsaný informovaný souhlas rodičů.

Zdroj: http://www.an­tikoncepce.cz/gy­nekolog/prvni-navsteva-gynekologa/

Další odpovědi
Lucijej

od 15 let

klob1

Tak od 18let to je jisté a 100%,ale možná,když se o nic nejedná závažného jen asi prášky,nebo prohlídku,tak 15 let..ale stejně myslím,pokud by měl nějaké podezření,tak to musí hlásit samozřejmě..