briketka10

Odkdy je tu možnost, aby uživatelé ve Streamu hodnotili naši odpověď jako užitečnou?

Děkuji Vám za odpovědi všimla jsem si toho až včera.

Uživatel XXX ohodnotil vaši odpověď jako užitečnou.
Příklad.

Nejlepší odpověď
annas

Nehodnotí
Ve Streamu je zachycené, ldo tvou odpověď hodnotil. běžně na stránce.
To je nová funkce, možná funguje tak měsíc či dva.
Mám dojem, že ji navrhoval bolak (návrhy kolovaly) a po dvou let admini zavedli.

Další odpovědi
Lamalam

Tam nikdo nic nehodnotí, je to jenom upozornění, že někdo tvou odpověď ohodnotil.

briketka10

Návrhu bolaka tedy moc díky a
admínkům za zavedení taky :))

annas

Myslím si, že toto je jedno z těch lepších vylepšení. 🙂