led

Odišli viacerí zlatí užívatelia

Annas vysvetlila svoj odchod.
Čo sa stalo? Vie niekto, prečo odišli?
Doplňuji:
Panenka,
ďakujem za vysvetlenie.
Je pravda, aj ja som chcela odísť pre nespokojnosť zvratu smerovania odpovedí.cz z vedomostnej stránky na hašterivý diskuzný klub. Ale verím, že dôjde k náprave a návratu do vedomostí.
Možno by pomohlo, keby sa tu zriadila kategória diskusií (môže aj s hodnotením) bez pripisovania bodov do celkového konta.

Odpovědi
panenka

Ráda ti na tvou otázku Led odpovím.Annas odchází proto protože už toho zde má plné zuby.A ten zbytek (Miroslav,burák,Ja­hoda)odešli proto protože nedávno tu vznikl konflikt a pokud se nevyřeší zpět se nevrátí.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chcete-si-zrusit-profil-budu-rada-kdyz-u-odpovedi-ano-uvedete-duvody-u-odpovedi-vyhrady-mam-tak-jake-diky

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-to-mozne-se-rozloucit

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/to-nas-tu-opravdu-zustane-jen-par

kropitko

:"-(

iceT

No vida,člověk tu pár hodin není a po návratu se dozvídá takové věci?To jsem tedy netušila jak se to tady vyhrotí.
Je mi to moc líto,že odešli a budu doufat,že se vrátí.

annas

Led,i když na odpovědi tak často nechodím, souhlasím s vašim názorem.Odpovědi se stávají dost nepřehledné záplavou primitivních otázek a spíš diskuzním fórem.Zřejmě takový záměr administrátoři neměli.

poa.li

Chce to klid… Všechno svědčí o něčem a ze všeho si můžeme vzít poučení..

ten který je

Osobní útoky nejsou smyslem a původním posláním tohoto servru,bohužel adminovi je to jedno a co je horší není nestranný.