snarkon

Lze využít ODIS kartu student v červenci a srpnu?

Zdravím, mám otázku – mám ještě měsíční kartu do 17.7, můžu to ještě dojezdit, i když už není školní rok? popř.mohl bych si koupit další studentský měsíční kartu na zbytek července a srpen? Děkuji

Odpovědi
ivzez

Kartu ODIS neznám, ale obecně platí studentské slevy jízdného
jenom po dobu vyučování, nikoliv v době prázdnin.

Ale zkuste se zeptat dopravního podniku, který Vám kartu vystavil.

cochee

"Vážení studenti

chcete i o prázdninách cestovat MHD v Ostravě na zlevněné studentské jízdné a nemáte ještě e-kartu ODISka? Bez ní to už ale nejde. Objednejte si ji včas. Její pořízení může trvat až 3 týdny. On-line objednávky na ekarta.dpo.cz."

Takže ano, můžeš.

Zdroj: dpo.cz