Photoguy

Odinstaloval jsem si z mobilu Google Play, zustala mi jen uplně prvni verze, jde to aktualizovat?

Četl jsem v napovědě google play že pokud mam potiže muže to vyřešit přeinstalace ale nevim co udělat abych měl zase zpět aktualní verzi Google Play
Doplňuji:
Ne, starším typem mobilu to není mam Android 4.2
https://suppor­t.google.com/go­ogleplay/trou­bleshooter/4592924#­ts=4594465
tady to je ale poslední krok spustit a zavřít mi nejde spustí se stará verze

Odpovědi
Hykam

Všechno si zazálohuj a dej tovární nastavení.

paliska220Be

Zakeži o jaký jde mobil některé starší modelY to mohou podporovat jen ze zacatku a pak uz to nemusí ani nabídnout