ninja_Sara

Jak na odinstalaci hry The sims 3?

Dobrý den, potřebovala bych odinstalovat hru The sims 3 a její 2 dodatky.. Přes cestu Ovládací panely\Progra­my\Programy a funkce jsem to zkoušela, ale tyhle hry tam nejsou zobrazené. Dívala jsem se do složky Electronic Arts na místním disku, tam jsem odinstalační aplikaci nenašla.. Kdyby jste někdo věděl, budu ráda za odpověď.

Odpovědi
anonym

https://www.go­ogle.cz/search?q=o­dinstalace+The+sim­s+3&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=NtWBVPYYgux­SqP-ByAg