Half 2

odinstalace StarWind

Alcohol 120% – váže se to k tomuto programu, který jsem chtěl odinstalovat. Nepodařilo se mi ho najít a tak sem ho chtěl odstranit manuálně. Ovšem nechtělo mi to smazat složku StarWind, tak sem ji otevřel a smazal jsem co se dalo. Teď mi počítač nenachází alcohol 120% takže ten je asi pryč, ale jak odinstalovat StarWind ? Píše mi to StarWindServiceAE nelze odstranit: přístup byl odepřen. Co s tím ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Zkuste použít program AdwCleaner, ten ho možná smaže. Program stáhnete z http://general-changelog-team.fr/fr/dow­nloads/finish/20-outils-de-xplode/2-adwcleaner

Po spuštění programu klikněte na tlačítko Search a po dokončení prohledávání
počítače rovnou klikněte na tlačítko Delete. Potom si zřejmě program vyžádá
restart počítače, který kliknutím na tlačítko OK potvrdíte.
Po restartu skočte do Počítač-Místní disk C: – tam uvidíte soubor AdwCleaner[S?].txt – to je výpis, který mi prosím pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz