Gorouš

Odinstalace a opětovná instalace WXP

Mám jen jeden disk C. Chci bezpečně systém úplně odinstalovat a nainstalovar – začít znovu. Dokumenty, které chci zachovat mám na flashce.
Mohu vložit CD s OS WXP a dát odinstalovat? Je to bezpečné a potom OS můžu nainstalovat zas? Děkuji všem za jakoukoliv odpověď!

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Pokud Vám nevadí, že se celý disk po procedúře smaže, tak úplně klidně. Zvolte při instalaci novou instalaci a pak zformátovat disk systémem souborů NTFS (pomalé).

Je tam i volba rychlé, ale já si myslím, že když už, tak můžete klidně nechat projet pomalý formát.