Jak se na mobilu odhlásit z gmailu?

Ahoj,přihlásila jsem se na mobilu na gmail,nevím proč ale přihlásila jsem se nejspíš na nějaký můj nový účet,který jsem ani nehtěla.Problém je že se v mobilu na gmailu neumím odhlásit,nikde jsem to tam nenašla.Skusila jsem si ho i odinstalovat a zase dát zpátky,ale nepomohlo to.Jak se tam mám odhlásit a přehlásit na svůj?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud se jedná o Android, mělo by to být v nastavení – účty. Tam se přidává/odebí­rá účet.

Další odpovědi
badisko

popripade je zde moznost vratiit tel do tovarniho nastaveni aspon si mobil procistis …:Ds