karbo

Odhlášení z čísla popisného…

Hezký večer,prosím o radu,týká se toho,že by jsem se chtěl odstěhovat na vlastní chalupu,ale nemá popisné číslo a z toho starého bych se pochopitelně chtěl odhlásit.Jde to nějak-nevíte někdo?Děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

záleží k jakému účelu byla chalupa zkolaudována. Pokud k trvalému bydlení není problém trvale přihlásit.
Přihlášením se zároveň odhlásíte.
Číslo na chalupě by vám mělo být vydáno na místně příslušném úřadě.

Další odpovědi
elektrikář

Na katastu nemovitosti vám jej vyhledají nebo stvoří. Jinak na obecním ůřadě se přihlásíte na trvalé bydliště. Odhlašování si vyřídí obecní úřady sami mezi sebou.