vendys

ODHLÁŠENÍ VOZU Z PROVOZU

Poradí mi někdo jak na šmejda,kterému jsem prodal v srpnu auto.Zůstal mi jen velký techničák a smlouva.Rozhod jsem se,že auto teda zrušim a ( nový majitel mi ůmyslně nebere telefon!) aby mi vrátil klíče a malej techničák.Co s tím JSEM ZOUFALEJ PROSÍM PROSÍM MOC O POMOC.
Doplňuji:
mně tvdí na kovošrotě kam jsem to chtěl přitáhnout,že potřebujou i malej techničák. LUCKO PORAĎ PROSÍM

Odpovědi
LuciJe

Pokud potřebujete vůz odhlásit, klíče rozhodně nepotřebujete. Stačí Vám velký technický průkaz a ten máte.