C-system

Odhlášení vozu na jiného majitele

co potrebuji kdyz chci odhlasit vuz na jineho majitele tedy jen do poloprevodu dekuji

Nejlepší odpověď
kropitko

platný doklad totožnosti (občanský průkaz) případně originál nebo ověřenou kopii živnostenského oprávnění nebo výpisu z obchodního rejstříku (u firemních vozidel)
technický průkaz vozidla (přípojného vozidla)
osvědčení o registraci vozidla a přípojného vozidla
vyplněný originální tiskopis, který je k dispozici na příslušném úřadu

Zdroj: http://www.pres­tupkyvdoprave­.cz/evidence_vo­zidel.html?gclid=­CKrR4NaHnKYCFcMq3wod­nRpAmA