Emilly

Odhlášení vozidla…

Musí se vozidlo odhlásit jen k místě trvalého bydliště? Myslím tím, když někdo má auto hlášené v např. v Brně, ale bydlí momentálně třeba v Praze, kde mimochodem i vozidlo prodá, musí odhlašovat v Brně?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano , musí odhlašovat tam kde je vozidlo evidováné. Možnost by také byla prvně vozidlo přehlásit na místo nového bydliště a teprve potom odhlásit. Ale proč by to někdo takto složitě dělal.

Další odpovědi
Vseznalek88

Vozidlo se musí odhlásit pouze na inspektorátu, kde je evidováno – tedy větršinou tam, kde bylo přihlášeno.
Správně totiý, když se přestěhuješ, měla by jsi přehlásit i motorové vozidlo na nově příslušící inspektorát

cukrar

Emily, na inspetorát nechodtě, ten nenajdete. Jděte na evidenci vozidel, s novou občankou, kde již máte nový trvalý pobyt. uvidíte, že to zařídíte v novém bydlišti…