snarkon

Jak na odhlášení skútru?

zdravím koupil jsem skútra a pán od kterého to je to zapomněl ze sebe odhlásit mám to tam přes púlku republiky a moc se mi ten velký TP posílat nechce nemám žádnou jistotu že mi to pošle nazpět .Nejde to nějak zabezpečit?Děkuji
Doplňuji:
dobře a jak se s polu domluvime můžete mi tu nechat email nebo neco?

Odpovědi
cukrar

snarcone, může to udělat buď prodejce, nebo vy na základě plné moci, a nebo kdokoliv, kdo to má nejblíže.
Třeba se najde ochotný poradce, který Vám tam skočí.
Pokud je půlka republiky CR nebo PU, tak já klidně.

Doplňuji:
odpověděl jsem Vám na soukromou zprávu.