Klarisa

Odhalí rentgen hlavy nádor v hlavě?

Dá se podle rentgenu hlavy odhalitnádor,někdo říká ano,někdo ne.Prý to odhalí jen CT hlavy,co je pravda?
Doplňuji:
Rentgen hlavy nezjistil nic,přesto mě bolí hlava,hučí v uchu tak,že nemůžu spát,čekám na ct,jestli mě tam vůbec pošlou,mám jít na nerologii až za 3 týdny a nevím jestli to vydržím.U ucha mám bulku s občas mě bolí ucho.Na ušním nic nezjistili v loni.Zapomínám a někdy jsem mimo a musím přemýšlet kde jsem a co tam dělám.Asi jsem blázen.Pořád si myslím,že mám něco v hlavě,cítím to a večer když jdu spát říkám si,že se nevzbudím,protože to hučení je horší a vůbec nemůžu ležet,nepomáhá nic.Jsem tak zoufalá,že myslím na sebevraždu,chci aby to přestalo.co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Luss

Pri podezreni na takovou vaznou diagnozu doktori voli temer vyhradne vysetreni CT nebo magneticke rezonance. Je mozne, ze i RTG by odhalil nador, ale CT nebo MR je urcite spolehlivejsi. Jestli mate nejake takove podezreni nebo strach, poradte se s lekarem.

Další odpovědi
Michal

Při určité velikosti a postavení ,ano,ale nemusí.CT je přesnější a spolehlivější-odhalí.

bartt13

myslim ze ano