Avatar uživatele
Klarisa

Odhalí rentgen hlavy nádor v hlavě?

Dá se podle rentgenu hlavy odhalitnádor,někdo říká ano,někdo ne.Prý to odhalí jen CT hlavy,co je pravda?
Doplňuji:
Rentgen hlavy nezjistil nic,přesto mě bolí hlava,hučí v uchu tak,že nemůžu spát,čekám na ct,jestli mě tam vůbec pošlou,mám jít na nerologii až za 3 týdny a nevím jestli to vydržím.U ucha mám bulku s občas mě bolí ucho.Na ušním nic nezjistili v loni.Zapomínám a někdy jsem mimo a musím přemýšlet kde jsem a co tam dělám.Asi jsem blázen.Pořád si myslím,že mám něco v hlavě,cítím to a večer když jdu spát říkám si,že se nevzbudím,protože to hučení je horší a vůbec nemůžu ležet,nepomáhá nic.Jsem tak zoufalá,že myslím na sebevraždu,chci aby to přestalo.co mám dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5188 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Luss

Pri podezreni na takovou vaznou diagnozu doktori voli temer vyhradne vysetreni CT nebo magneticke rezonance. Je mozne, ze i RTG by odhalil nador, ale CT nebo MR je urcite spolehlivejsi. Jestli mate nejake takove podezreni nebo strach, poradte se s lekarem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal

Při určité velikosti a postavení ,ano,ale nemusí.CT je přesnější a spolehlivější-odhalí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bartt13

myslim ze ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek