lukas.zmizik

odhadem sem prisel na to, ze lide pospichaji z 95% zcela zbytecne a diky sve nerozvaznosti

ma k tomu nekdo nejake jine cislo ?

Nejlepší odpověď
fcoop

Třeba č.5. To ještě žije.
Jak jsi prosím tě, dospěl k takovému závěru a dokonce vyjádřenému v procentech?

Další odpovědi
venkovan

Přesné ne. Ale řekl bych, že nějaké to promile lidí má důvod ke spěchu.
A hodně velký

IK

Já bych hádala jen 50% protože z 50% nás k tomu donutí jiní z jejich zbytečných důvodů a nerozvážnosti.

MacChill

Klidně bych přidal…

mosoj

Hlavně na silnici. Tam se někteří řidiči chovají jak utržení ze řetězu.