Fubu

Odhad stahování dat na mobil za měsíc

Chtěl bych si koupit chytráka (rozlišení 800×480) a sem tam brouzdat po internetu a zobrazovat si satelitní mapy google. Kolik bych tak v průměru stáhnul MB za měsíc?

Odpovědi
DDarent

Satelitní gogole mapy (GPS) podporuje Android
je to dokonce zdarma bez připojení!!!
Pokud by si měl Smart Phone (,,chytrák'') měl by mít i zabudované WIFI, takže by si datovou paketu (Sim kartu) potřeboval pouze pro zdarma spojení s GPS. Je hloupost si platit internet do mobilu, když je všude WIFI zdarma!!!

http://www.al­za.cz/mobilni-telefony/smartphone-telefony/google-android/18851259­.htm