Džuls

Odfarbovanie šatstva

Určite už niekto z vás robil domáce ,,batikované tričká". Bude však táto farba a technika fungovať aj na rifle??? Mám na klasických- tmavomodrých – rifliach šmuhy a chcela by som ich skúsiť ,,ofarbiť". Nezničím ich ešte viac???

Nejlepší odpověď
Berušinka

To nevím, ale zkus zajít do drogerie a přečti si od těch barev návody apod. Obarvit by to mělo cokoliv – myslím z oblečení. A ničit to trochu asi bude – to je podobné, jak když si člověk barví vlasy =)

Další odpovědi
anonym

Synovo pritelkyne si kupuje specialni barvu na rifle a barvi si je v pracce. Je tam navod. Ma vsechny rifle jako nove. -iv-

hanulka11

hlavně pamatuj, že barva/1sáček/je na určitou váhu barveného materiálu, takže raděj 2 sáčky ,ale to bude uvedeno v návodu kolik 1 sáček obarví kilo látky

/to jen ze své zkušenosti/

pokazdejinak

hlavně pozor, jestli ty rifle chcete mít různobarevně batikované, tak budete muset nejdřív stáhnout tu původní modrou barvu nějakým odbarvovačem a nejsem si jistá, ale úplně bílé potom asi nebudou…

jednou jsem si omylem obarvila bavlněné kalhoty na růžovo (ale fakt jen omylem!) a odbarvovala jsem to klasickým savem – a je fakt, že se nerozpadly… ale zůstaly takové zašedlé :/ a už jsem to potom prala v různých ::zaručeně nejlepších:: prášcích ;)