Avatar uživatele
Džuls

Odfarbovanie šatstva

Určite už niekto z vás robil domáce ,,batikované tričká". Bude však táto farba a technika fungovať aj na rifle??? Mám na klasických- tmavomodrých – rifliach šmuhy a chcela by som ich skúsiť ,,ofarbiť". Nezničím ich ešte viac???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4636 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

To nevím, ale zkus zajít do drogerie a přečti si od těch barev návody apod. Obarvit by to mělo cokoliv – myslím z oblečení. A ničit to trochu asi bude – to je podobné, jak když si člověk barví vlasy =)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Synovo pritelkyne si kupuje specialni barvu na rifle a barvi si je v pracce. Je tam navod. Ma vsechny rifle jako nove. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

hlavně pamatuj, že barva/1sáček/je na určitou váhu barveného materiálu, takže raděj 2 sáčky ,ale to bude uvedeno v návodu kolik 1 sáček obarví kilo látky

/to jen ze své zkušenosti/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

hlavně pozor, jestli ty rifle chcete mít různobarevně batikované, tak budete muset nejdřív stáhnout tu původní modrou barvu nějakým odbarvovačem a nejsem si jistá, ale úplně bílé potom asi nebudou…

jednou jsem si omylem obarvila bavlněné kalhoty na růžovo (ale fakt jen omylem!) a odbarvovala jsem to klasickým savem – a je fakt, že se nerozpadly… ale zůstaly takové zašedlé :/ a už jsem to potom prala v různých ::zaručeně nejlepších:: prášcích ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek