janek66

Odevzdání auta na ekologickou likvidaci.Nechat klíčky v zapalování, nebo si je vzít na památku?Jak to děláte vy?

Já se přiznám že jsem si je automaticky strčil do kapsy a přišel s nimi domů.

Nejlepší odpověď
kropitko

Já nevím, nikdy bych auto neodvezla na hřbitov,,,to bych se ho raději snažila prodat někomu, kdo by byl schopen se o něj postarat.

No a ty klíče bych jim určitě nenechala ,co kdyby se rozhodli ho prodat a zpeněžit ho,,,tak ať to mají aspoň o něco těžší.

Další odpovědi
anonym

Pokud se rozhodnu pro ekologickou likvidaci auta, tak už zřejmě v takové stavu, že je téměř dále nepojízdné, legální STK „neprostrčitelné“ a tudíž i dále neprodejné. Takových vraků tam dostávají tolik, že zřejmě neuvažují o jejich zpeněžení jinak, než rozebrat na součástky a ty dále prodávat. Klíčky od auta jsou jim prakticky na nic.
Pokud se s autem těžko loučíš, dej reg.značku do depozitu, kup si garáž (protože z veřejného prostranství by jej nechali na tvé náklady odstranit) a choď se na něj nostalgicky kochat.