lenka456

Odešlou mi balíček i přes chybějící ulici ?

chci se zeptat má mi přijít balíček vyplnila jsem jméno příjmení pak NA poštu psč pošty a název města bohužel ale ne ulici pošty odešlou mi balíček ?

Odpovědi
zzzzz

Tak záleží kam ho posíláš, napsat jméno, příjmení a Praha 1 asi stačit nebude.
Pokud se jedná o malou obec, tak ta mnohdy ulice ani nemá, u nás se píše jen obec a číslo.

Drap

Odešlou ho, ale otázkou je, zda se jim ho podaří doručit. Pokud ne a napsala jsi zpáteční adresu, tak se balíček vrátí.

bolak

Podle mě jo. Podle mě ho doručej normálně na tu poštu, která spadá pod ono PSČ a tam to zůstane 14 dní viset. Ale zkus si tam zavolat a uvidíš co ti řeknou, případně napiš na info@cpost.cz

Jinak balíček se dá normálně poslat na poštu, a dokonce se dá poslat i beze jména, jen na heslo.

marci1

Stačí jméno, příjmení, na poštu, psč a název pošty. Běžně mi tak chodí zásilky.