Mapel

Odeslání odpovědi na zprávu

Bolak mi dobře poradil. Požádal jsem očko o přidání do kontaktů. Ta ji povolila, ale stejně nemohu odeslat odpověď i když je modrá obálka. Potom je už jediná možnost, že si mě musí přidat do následovníků (takto mám Dr Axla a mohu odpovídat). Potom je to ovšem šíleně složitý systém.
Doplňuji:
pro ocko: i teď mi to píše nemůžu odeslat zprávu. Axlovi mohu a požádal o přidání do následovníků. Tak to je asi jediná možnost. Teď buch asi hodinku mimo.

Odpovědi
Michal Kole

Souhlas, že blokovat soukromé zprávy není nejlepší řešení.

www

To není složité, ale systém to nechává na vůli uživatelů. Jen ti mohou zvolit kdo a jak je může/nemůže kontaktovat.

bolak

Jo, je to na pendrek. Kdybyste měli oba otevřený profily tak by neměl bejt problém, takhle si tě musí ocko pridat taky, abyste si mohli vzájemně psát. Mně to taky s některýma uživatelema takhle blblo.

Halt na některý zdejší vychytávky je potřeba mít čtyři vysoký školy, abys pochopil jak fungujou a proč fungujou zrovna takhle…

Mapel

Pro www: je to složité. Pokud jsi pozorně četl, tak mi ocko schválila kontakt. Její kontaktní obálka je modrá, ale systém stále píše, že odpověď nebyla odeslána.

anonym

Taky pro www – já měla zájem kontakt přijmout a udělala jsem vše, co mi systém dovolil, aby to fungovalo. Jenže nefunguje. Ale vyřešila jsem to opět zapnutím profilu. Sice nemám ještě u sebe „uklizeno“, ale na chvíli to ještě risknu. ☺

Mapel

Zkusil jsem odpovědět na původní otázku a nepovolilo mi to odpověď. Tak jsem ti odepsal na poslední zprávu a zase nic. Dal jsem zprávu z tvého profilu a opět nic. Mohu napsat zprávu, odeslat a po odeslání se mi zobrazí, že není možné odeslat. Jediné vysvětlení je, že po otevření profilu nefunguje otevřený profil. Takže po komunikační stránce je to na nic. Nechám u sebe v profilu napsanou mejlovou adresu a pokud bude někdo něco potřebovat, tak mi může napsat.