SINGO

Odeslání balíčku

Potřebuji odeslat balíček může mě nekdo popsat jak na to?
Zajímalo budu odesílat věc která je v obalu (krabice) asi 20 krát 20 cm, musím to ještě dat do nějaé krabice nebo to stačí zabalit do papíru? Jestly to musím dat do krabice prodají mě ji na poště?

Za druhé: na obalu te krabice musí být adresa příjemce (levo na vrchu) a odesílatele v pravo dole, škrtnutá)?? Je to tak?

Za třetí: Odeslat doporučeně nebo jinak? Je to vrácení zboží..

Dlouho jsem nic neodesílal takže nevím děkuji za rady.

A na závěr málá prosba: pokud se někomu líbí prosím hlas:
http://hobby.bles­k.cz/soutez/nej­pes/2012/profil/6426/en­dy/

Odpovědi
anonym

min. rozměr 15 × 10,5 cm. Takže stačí zabalit. Ale pokud je to orig. balení, nejlépe vložit do jiné krabice(čky). Na poště mají balíky k prodeji.
Adresa příjemce vpravo, jako na obálce. Odesílatel vlevo nahoře. Škrtat se nemusí. Vrácení zboží – jen DOPORUČENĚ. Vyvarujete se popření přijmutí balíku.

hanulka11

Věc bych zabalila do papíru , dobře převázala a pošli to doporučeně ,abys měl v ruce doklad, že jsi zásilku odeslal.
Adresa příjemce je na pravo dole a odesílatel nalevo nahoře /slabě přeškrtnout/
Pokud chceš pojistit napiš cenu – to se ale dohodněš u přepážky .