odeslani 3 oskenovanych stranek

Mam 3 stranky, ktere jsem oskenovala a nyni je chci prilozit k emailu a odeslat, ale nejde to a to ani kdyz je posilam po jednom

Nejlepší odpověď
☮ Vašek

Pro posílání velkých souborů vyzkoušejte například stránku Letecká pošta (dole v odkazu). Soubory na ní nahrajete a ponecháte a automaticky dostanete krátký textový odkaz, který pak můžete poslat v mailu namísto přílohy. Adresát si pak soubory stáhne pomocí tohoto odkazu.

Nejenže mnohé mailové servery již neumožňují posílat velké soubory vůbec, ale i tak je to VELMI neoptimální: architektura služby e-mail na to jednoduše není stavěna. Tímto krokem se z ní tedy odejme nepatřičná zátěž, díky čemuž pak „normální“ maily budou moci fungovat rychleji a spolehlivěji.

Serverů jako Letecká pošta je na internetu mnoho (Ulož to, Úschovna apod.), já používám většinou tento. Rozhodně doporučuji vyzkoušet, je to skutečně jednoduché a věřím, že si tento způsob sdílení souborů oblíbíte.

Zdroj: leteckaposta.cz/

HarpPlayer

Obávám se, že skvělá www.leteckaposta.cz je již mimo provoz. 😐

Nějaká další varianta?