Tw!st

Odeslali jste svému nepřítelovi někdy něco poštou?

Já jsem dnes odeslal, někomu kdo mě celkem sere, balík od http://zakerne­trpytky.cz/ a nemůžu se dočkat, až mu to přijde a bude mít celý pokoj od třpytek :D

Odpovědi
led

Do záhrobia neposielam poštu.

Dismas

Lepší je dopisní bomba.

Drap

Ano. Dokonce několikrát jsem posla finančnímu úřadu poštou doklady, které požadoval.

GM

Ano. Pro jistotu s doručenkou.

agentpv

Za totáče, když vás někdo štval tak jste mu objednali „na dobírku“ nějaké knížky s Leninem, Gotwaldem… a dotyčný si je musel koupit neb odmítnou převzít takové vzácné knihy by znamenalo pěkný průšvih.. Známej to takto udělal svému soudruhovi vedoucímu.