Larissa

Odeslala jsem omylem objednávací formulář, co mám dělat?

Vyplňovala jsem si (jen tak ze srandy) formulář na Horoskopy.cz pro nějaký horoskop na míru, že bych to koupila babičce k narozeninám, protože má takové věci ráda. Chtěla jsem si ho celý projít (jak vypadá), ale zadávala jsem tam údaje neplatné, tedy mnou vymyšlené. Když jsem chtěla stránku opustit, na něco jsem klikla, a tak formulář omylem odeslala. Psala jsem jim na e-mail, který jsem na stránkách našla, že se omlouvám,ale objednávka neplatí. Ale vrátilo se mi to s tím, že zpráva nemohla být doručena.
Prosím, co mám tedy dělat?

Nejlepší odpověď
www

Byť jsem z mobilu hledal, na Horoskopy.cz jsem možnost objednání horoskopu nenašel. Nevím proto, kdes to vůbec objednala a nezbývá ti tedy nic jiného, než čekat. Zásilku pak ještě můžeš odmítnout a tvrdit, že o ničem nevíš. 😉
Názor

Další odpovědi
Awe

Nedělej nic…Nemáš tam údaje tak se na to vykašli