Michal47

Odešla mi pevná linka a internet funguje. Může být chyba mimo můj přístroj (v ústředně, v domě apod.)?

Nejlepší odpověď
www

Pokud máš pevnou linku (telefon) spolu s netem po jednom kabelu, může být závada jak v telefonním přístroji, tak u poskytovatele a právě ten ji také odstraní.
Sám do ničeho nelez, jen zkontroluj dráty a připojení k přístroji.

Další odpovědi
Drap

POkud je pevná linka i internet vedana jedním kabelem, je nejpavděpodobnější že problém bude v přístroji.

tom004

Moc té otázce nerozumím.To je jako kdybych napsal,že se mi porouchall motor,a auto jelo dál.