citronxm

Odebrání řidičského průkazu

Pří cestě domu řídil bratr moje osobni auto.Pří odbočování na komunikaci k domu mu pravděpodobně praskla přední pneumatika,nasledně pak najel do plotu který poškodil.Jak se pokoušel z toho plotu vyjet tak se mu to nepodařílo.Tak jsme se prohodili aniž jsem s tim popojel, mezitim vyšel majitel a zavolal policii s tim že jsem řidil ja.Nafoukal jsem 1,7 promile.A byl mi odebran Ř.P. Da se toto považovat za řizeni.Děkuji
Doplňuji:
Problém není v brachovi ale v majiteli plotu,
S autem jsem chtěl pouze vyjet s toho plotu neujel jsem ani centimetr auto bylo šprajcle na sloupku nakonec se muselo zvednout. Brachovi to nešlo má 6.měsícu ŘP

Nejlepší odpověď
standa

SAMOZŘEJMĚ ŽE ANO !

Ten váš příběh, kterému osobně věřím, však musíte nějakým hodnověrným způsobem DOKÁZAT, že je pravdivý…

Prostor k „obhajobě“ byste měl mít v rámci ´správního řízení´, na kterém bude váš přestupek projednáván.

Další odpovědi
Lucimia

Ano, když jste za ten volant vlezl, je to považované za řízení. Nevím, jak vás toto mohlo napadnout! Bože!
Zkuste to nějak dokázat, bratr by se měl přiznat.