Frank.S

Odebrání jednoho čísla z řady v Excelu

Mám dotaz ohledně Excelu. V prvním sloupci mám čísla od 2000 – 4000 jdoucí po jedné ve druhém sloupku vyplňuju postupně vyplňuju čísla 2000 – 4000, ale ne za sebou, náhodně (3695, 2025, 3995 atd.) jde mi o to, abych přes nějakou funkci měl ve třetím sloupku vždycky číselnou řadu z prvního sloupku, ale bez čísel, která jsem použil ve sloupku 2.

Odpovědi
Hykam

Pokud potřebuješ data dále zpracovávat, asi se nevyhneš nějakému makru, pokud ti jde jenom o označení již použitých čísel, nejjednodušší je použít podmíněné formátováni „Duplicitní hodnoty“.
Pokud by to formátování nestačilo, zkus navštívit web http://office­.lasakovi.com/ex­cel/ tam by ti mohli poradit, nebo zkus kontaktovat Alesh, jednou mi s makry taky radil.