Odebira nekdo z vas denni tisk. ? Nebo , kde ctete " novinky – aktuality " ? -iv-

Nejlepší odpověď
Ponytail

Na zpravodajských portálech na internetu.

Další odpovědi
hanulka11

dej si novinky cz. a denní tisk a máš to

led

Na to množstvo novín (z celého sveta) čo čítam, pri tlačenom odbere by mi nestačil asi ani štátny rozpočet menšieho štátu. A nie je dobré čítať len jedny noviny, informácie sú potom veľmi jednostranné. Ostanem radšej pri elektronike, a papierové iba keď je tam niečo naozaj zaujímavé.
Je škoda (iste nereálne), že v tých papierových nie je možné písať aj odozvy čitateľov. Aj tie veľa hovoria.

gnosis

jedine z netu. bohuzel vetsina internetovych zpravodajskych portalu je urcitym smerem zamerena (treba idnes jde posledni dobou hodne doprava), takze dulezite zpravy se snazim cist z vice zdroju.

anonym

Dlouhá léta odebíráme regionální noviny po-pá,asi už to měnit nebudem.Na novinky.cz chodím také,internet je zdrojem mnoha informací,mohla bych nějakou kačku ušetřit,ale věřte,že dát si ráno kafíčko,otevřít noviny,čučet do nich,komentovat to,co stejně nemůžeme změnit,pak je odložit…stejně prd píšou-asi by nám to chybělo!

casey

zpravy na novinkach a idnesu. A, kdyz nejedu autem, ale MHD, tak jeste pri ceste do prace.