oddluzeni myslite ze mne je pomoci

dobry den,jsem v registru vse ted splacim jak mam ale chci zacit podnikat ale nikde mi asi nikdo nepujci .Je neco nebo nekdo kdo by mi udelal konsolidaci kdyz jsem pruserar?

Odpovědi
LuciJe

Ne, v podobné situaci Vám konsolidaci půjčky nikdo neudělá. Oddlužení pro Vás také není, neboť znamená, že veškeré Vaše příjmy přesahující životní minimum půjdou po dobu 5 let na splácení dluhů.

žuri

Záleží jaký registr máte na mysli. Doporučuji si nechat poslat výpis z Bankovního registru BRKI, do kterého většina bank v ČR zadává údaje o bonitě klienta. Podle toho pak poznáte, zda jste dlužníkem či nikoliv. V BRKi většinou banky aktualizují údaje každý měsíc. Pokud tedy již máte závazky doplaceny, mohl byste konsolidaci získat. Pozor na registr CERD

Zdroj: http://www.in­vestujeme.cz/krat­ke-zpravy/provozo­vatele-registru-dluzniku-brki-nrki-upozornuji-na-nekalou-cinnost-spolecnosti-deredes-a-cerd/