Co by se stalo, kdybych odešla od rodičů a bydlela u přítele, i když mi ještě není 18 let?

Ahoj, co by se stalo kdyz mi jěště není 18 ale odešla bych z domů od rodičů? A bydlela bych u přítele stím že bych se rodičům denně ozývala aby věděli co semnou je ... děkuji za odpoveď

odchod z domova

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Pořád si v jejích péči, a mají za tebe zodpovědnost. Takže i kdyby to nějakou světlou chvilkou odsouhlasili, a něco by se stalo mají to na svědomí. Žádný normální rodič by tohle nedovolil, pokud nechodíš do práce, nejsi jinak výdělečně činná a nejsi schopna se o sebe sama postarat. V 17 jsi ještě hloupá pipka co má zkreslený pohled na život. Neber tohle jako urážku, ale vím o čem mluvím. U některých žen tohle zůstává až do pozdního věku

Další odpovědi:

Zlatý

A nechceš raději počkat, až Ti bude 18 let ? Rodiče za Tebe mají stále odpovědnost a jistě by měli jisté obavy. Představ si, že by jsi měla dceru, které není 18 let a odejde z domova od rodičů. :-)

Bronzový

Pokud to dovolí, je to na vaší domluvě. V opačném případě Tě můžou dát nechat hledat.

Zlatý

Sledovací čip do mobilu který bude vysílat tvou aktuální GPS polohu, GoPro kameru která jim bude živě vysílat na počítač obraz, a myslím že si nakonec daj říct. Akorát v noci pod peřinou bych to vypnul, oni ty škleby v přítelově obličeji by pro ně nemuselo bejt nic moc příjemnýho..

Diskuze k otázce

721

Mohli by mě nechat hledat ikdyž by jsem se jim denně ozývala?

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.