oskar

Odchod Topolánka

Co řikate na odchod Topolanka z funkce lidra?

Nejlepší odpověď
BEAES

Už toho svou neomaleností natropil dost a nehrabal, ať už táhne…

Další odpovědi
quentos

A mně to zase připadá škoda. Podle mého názoru to byl lídr schopný a vůbec schopný politik. A že si dovolil párkrát přestřelit – vždyť politici přestřelují pravidelně a nikdo si toho ani nevšimne. Celý vtip byl jen v tom, že jsme ho měli za slušného člověka a na rozdíl od jiných politiků bychom to od něj nečekali – ale že by šlo o nějaké zásadní faux pas, kvůli kterému by musel odcházet… no nevím, nemyslím si. Jak říkají kolegové, bůh ví kdo přijde po něm.

cecilie

Aby to nebyl nějaky politicky tah,to je muj nazor.

anonym

Karavana táhne dál.

grifin

Topolánek poškodil ODS a pravici.Letošní
Volby–WATERLOO ods,já volím,NEparlamentní
stranu(pravico­vou),která má dobré volební
preference,už nechci „státostrany!“

anonym

určitě to je dobrý krok pro ODS,aby si zachovala jakous takous tvář vůči veřejnosti,ale nejsem 100% přesvědčený,že to stranu přivede k volebnímu úspěchu.

iwetax

Nic se nemění, idea strany zůstává stejná.

anonym

Jeden chytrák odejde a možná další ještě větší přijde, nic to nezmění 🙂

Michal

Za chyby a neurvalosti se platí.Tvrdě!

Zdroj: život

panenka

PODLE MÉHO NÁZORU BYLO KONEČNĚ NA ČASE ABY ODEŠEL VŽDYT DĚLAL JEN OSTUDU.

Wareg

Topolánek se dostal na vrchol, předseda politické strany je koryto, po kterém by šáhl téměř kdokoliv. Ale moc jeho funkce ho natolik pohltila, že přestal racionálně uvažovat a probudilo se v něm chování typického ignoranta a sobce. Slušnost šla stranou a bylo jen otázkou času, kdy jeho arogance a nelidské chování dosáhne vrcholu a už KONEČNĚ vypadne z kola ven. Nepíšu to z důvodu, že bych byl příznivcem té či oné strany, ale protože je mi zle z toho, jak ten cirkus – vláda – vypadá. Co na to říkám? Bylo na čase! Možná to bude jen politický tah, možná ne, třeba odtáhne někam, kde bude škodit skrytě a brát za to stejné peníze, ale jeho hulvátství už v médiích (doufám) neuvidím.

Tombik

Myslím že udělal dobře :)