Drap

Odcházím v pravý čas.

Přátelé, už jsem dnes přišel o dvě otázky a tři odpovědi.Možná o více, nesleduji to nijak pečlivě. Jdu si dát kafe a doufám že to někdo smaže, protože to sem nepatří

Nejlepší odpověď
anonym

Maji recht vašnosto.Já si jdu dáchnout a potom se kouknu,jestli tu něco po mě zůstalo!

Další odpovědi
david22

Lidi neblbněte. Doufám, že neodcházíte z odpovedi.cz natrvalo.
Kvůli jednomu bl****ovi by to byla škoda.

jmhad

nerozumím tomu mazání,nějak jsem to ještě nezažil.asi je mi putna,kolik mám nějakých bodů