briketka10

Odcházím..

Doplňuji:
kdo maže moje otázky, smazal i gratulaci ať se mu spí lehce a má hezké sny !!

Nejlepší odpověď
bolak

ty si deš dát chrupana jo?

tak spi sladce a odpočívej v pokoji

…a tady ještě něco na zub↓↓↓

>> http://www.uklas­tera.cz/u-klastera-foto/k-8159-venecek-zloutkovy-1269329629.jpg
>> http://www.ope­ko.cz/images/ga­llery/snd_044­.jpg

Další odpovědi
anonym

Briketko, Ty nejsi srab. Takže dobrou noc a hezky se vyspi, abys zítra mohla v plné síle a s novým elánem přijít a dokázat, zač jako ženská stojíš. Kdo by se tu na mne vztekal, kdybys to vzdala právě Ty? To mi prostě udělat nemůžeš, musela bych si pro Tebe dojít a postavit Tě na nohy. Člověk z boje neutíká. Zvládla jsi toho víc, tohle překonáš taky. Nejsou to jen Tvoje otázky, co dnes zmizely. Já napsala 4 odpovědi, co šly do háje, protože mezi tím někdo otázku smazal. Dvě mi zmizely už obodované. Kvůli tomu se ale přece nebrečí.

Drap

Tak dobrou noc a zase zítra

arygnoc

pekné spanie.

Lorrien

Dobrou ;) a jemu taky… Ať ho blechy štípu ceeelou noc :-* :)))))
Doplňuji:
*štípou … pardon :)

anonym

Briketko a dnes za trest to mate u me bez hvezdicky ! :-p

anonym

Briketko , doufam, ze jste mela vecer jen malou depicicku !!
Vzdyt ten Bolak by se po vas ubrecel. Nemuzete si ho vzit na svedomi. !
Vy dva jste si tak padli " do oka " , ze i me ( samotinke ) za vas bylo hezky. 🙂
Ja jsem si rikala , ze tu budu po minutkach vzdycky max. hodinku denne.
Pak se ukazal Bolak , tak jsme to natahla na hod. a pul a dnes – dnes tu budu cely den a cekat , kdy se sem vratite. ! -iv-

Damiana

Briketko, neblbni. Jeden chudák přece nerozhodí superbabu jako jsi Ty. Pamatuješ se, jak jsi kdysi, při změně stránek slibovala, že ať se děje co se děje Tebe odtud nic a nikdo ani za nic nedostane? Tak pozor! Já si to pamatuji! Zítra Tě tu chci vidět v plné kočičí! 🙂

Andělé

Damiánko,moc ráda Tě zdravím! Jas se daří? Ty jsi takové sluníčko,jsem rovněž ráda,že jsem Tě tu „potkala“.
Koukám,že to tu už stojí za prt,tak raději zase na čas zmizím…ale přeji Ti,at se daří.:-)

briketka10

ale chápeš, že je to takovej chudák maže nejen mě, ale i všechny vaše odpovědi i ty bolakovy to si už vůbec nikoho, ale nikoho z vás neváží rozumíš, tak co..
jdu se najíst, vrátím se, koukám a zas je všechno dočista pryč jak bolakova otázka tak i moje ??
nemám na něj žaludek ať si maže, když mu to dělá radost..

anonym

Briketko,já také končím.Pokud někdo chtěl tohle,tak ano,úkol splněn.Mně škoda nebude a nikomu chybět nebudu,ale je mi nanic,že tady jen ztrácím čas a energii a ještě jsem za jantara.Když už chci dělat „charitu“ tak k tomu nepotřebuji ještě házení klackůpod nohy,mně nebo mým „přátelům“.Dovedu se realizovat jinde.Byla to sranda,teď už je to k nasrání…ahoj,Dag­mar

anonym

Bohemico , skoda kazdeho slusneho cloveka zde. Mez moralizovani. Nekdo je proste neotresitelne presvedceny o tom, ze jen a jen on to dela spravne a dobre. Zkuste nakukovat alespon po ocku. !
Ja s evratim naopak zde do boje a budu sirit tu moji neotresitelnou pravdu ! 🙂 -iv-

Andělé

Holky,koukám,že je to tu ještě horší než bylo. Smazat někomu gratulaci,to jsem tu já ještě nezažila. Delší dobu jsem tu nebyla a opět ani nebudu. Je mi líto,že to tu stále někdo kazí. Lepší trávit čas venku,než se tu nechat zcela znechutit.Ale jsem ráda,že jsem vás tu potkala. Mějte se moc krásně a nenechte se pošlapat,pomáháte druhým,zasloužíte si víc.
At se daří! 🙂

briketka10

za pár dnů jsou prázdniny a to bude mazec, přijde pravý kázání o KODEXU co se smí a co ne, nastoupí prázdninoví puberťáčci tak si mazal užije..
budou padat hlavy a on si zachrochtá..