Razhel

Kolik stojí odblokování hesla na mobilu?

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, jestli když příjdu např. do Vodafonu, kde mám účet, tak mi odblokují mobil.
Zapomněla jsem heslo, které mají dotykové mobily. Takové to, jak tam máte ty tečky a musíte je pospojovat.Už jsem vyčerpala všechny pokusy.
V mobilu mám informace, které zrovna potřebuji. A tak se chci také zeptat, jestli když mi to odblokují, tak mi je nevymaží. A do třetice bych se chtěla zeptat na cenu. Je to starší model dotykové Nokie.
Moc děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Kolik to stojí u Vodafonu netuším, mě to v neznačkovém servisu udělali během půl minuty za 150 Kč, nic při tom nevymazali.