Avatar uživatele
kočíčí

Odběr kotat,kojení

Ahojky všichni,potřebuji poradit,dala jsem pryč 2kotatka 1kočičku jsem naší kočce zatím nechala,mají 7týdnů,naše kočka knučí a stále je hledá po týdnu odběru.Jak dlouho bude po nich tesknit?? A ještě prosím,zdá se mi,že má cecíky trochu tvrdé co s tím mám dělat?? Tu jednu ještě kojí.Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, BENYTA před 5059 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nabubindes

kočka to zvládne bez větší péče člověka! je to nejlepší máma na světě co se týče starostlivosti a péče, lidi by se mohli učit! bez obav!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BENYTA

Jediné plus,které jsi udélala,je,že u mámy zůsta
lo kotě na odsátí mléka…
Přijde mi celkem nemilosrdné,vzít mládátkům nejlepší zdroj,jak potravy,tak imunitních látek…
Cecíky bude mít v tomto stavu ještě pár týdnů,je nesmysl takto brzy odebírat kotátka…
Do osmi týdnů nemají v sobě vše potřebné z mateřského mléka…
Pokud už ty odebrané nejde vvrátit,přeji jim,at to přežijí,nechte aspon to jedno přes 8 týdnů.Kočka bude naříkat vždycky,méně by naříkala s kotaty,říkám si,proč jsme vám tahdy tady radili,když jste stejně vše udělala po svém, špatně…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
monzy197

mno…máme taky koťátka a jsou jim 2 měsíce a dnes jedou k novým rodinám,DALEKO!Koč­ka si svá koťata vždy chrání a hlída takže si možná bude myslet že se jim něco stalo nebo tak…Každopádně jí nechte a třeba se to utiší :o)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata