kočíčí

Odběr kotat,kojení

Ahojky všichni,potřebuji poradit,dala jsem pryč 2kotatka 1kočičku jsem naší kočce zatím nechala,mají 7týdnů,naše kočka knučí a stále je hledá po týdnu odběru.Jak dlouho bude po nich tesknit?? A ještě prosím,zdá se mi,že má cecíky trochu tvrdé co s tím mám dělat?? Tu jednu ještě kojí.Děkuji

Nejlepší odpověď
nabubindes

kočka to zvládne bez větší péče člověka! je to nejlepší máma na světě co se týče starostlivosti a péče, lidi by se mohli učit! bez obav!

Další odpovědi
BENYTA

Jediné plus,které jsi udélala,je,že u mámy zůsta
lo kotě na odsátí mléka…
Přijde mi celkem nemilosrdné,vzít mládátkům nejlepší zdroj,jak potravy,tak imunitních látek…
Cecíky bude mít v tomto stavu ještě pár týdnů,je nesmysl takto brzy odebírat kotátka…
Do osmi týdnů nemají v sobě vše potřebné z mateřského mléka…
Pokud už ty odebrané nejde vvrátit,přeji jim,at to přežijí,nechte aspon to jedno přes 8 týdnů.Kočka bude naříkat vždycky,méně by naříkala s kotaty,říkám si,proč jsme vám tahdy tady radili,když jste stejně vše udělala po svém, špatně…

monzy197

mno…máme taky koťátka a jsou jim 2 měsíce a dnes jedou k novým rodinám,DALEKO!Koč­ka si svá koťata vždy chrání a hlída takže si možná bude myslet že se jim něco stalo nebo tak…Každopádně jí nechte a třeba se to utiší :o)