barusee

Odbarvování krémovým peroxidem vodíku.

Chtěla jsem se zeptat, jestli je potřeba barvicí prášek ke krémovému peroxidu vodíku, u tekutého je to jasné, ale otázka je zda u krémového již není něco přidané, což je nepravděpodobné, protože by to už reagovalo, ale nejsem chemik.
Příklad: Mohu zkombinovat toto http://www.hair-cosmetics.cz/vellie-viki-9-platinovy-kremovy-peroxid-vodiku-platinum-80ml-261211.html# s tímto http://www.hair-cosmetics.cz/viki-professional-ultra-blond-decolour-melir-na-vlasy-v-prasku-40g-zesvetluje-az-o-6-tonu-261333.html ?
A v jakém poměru?

Nejlepší odpověď
terry

U prášku máš jasně napsáno přidat peroxid dle požadovaného odstínu.
Kombinovat to pravděpodobně lze, proto poměr musíš určit sama. Nicméně by tam měl být návod pro použití.
Riziko stejně neseš sama. Ať ti tu poradí kdo chce co chce.

Další odpovědi
Damiana

Tak mně přijde, že je to tam i napsané. Prášek zkombinovat s peroxidem – na hmotu k odbarvení. Ten krémový peroxid by asi také zesvětlil sám, ale jen o šest odstínů, ale ten prášek mu podle mne dodá grády.
Máš ale odvahu, takhle si se svými vlasy zahrávat, to ti povím…