Mucillinka

Odbarvení vlasů-kadeřnice nebo doma?

Odrůstá mi kaštanová barva-přeliv, na odrostech u hlavy mám svojí barvu vlasů (světle plavou?) a ráda bych této barvy docílila,ale další barvení podstupovat nechci,nikdy jsem nedocílila barvy, kterou jsem chtěla,akorát jsem vyhodila peníze.Mám vlasy dlouhé skoro do půl zad.Mám si raději zajít ke kadeřnici,aby to bylo kvalitní-kolik tak utratím za odbarvení a budu mít svojí barvu vlasů nebo ne?Nebo to mám zkusit doma,ale jaký odbarvovač?Poradí te mi někdo prosím, kdo s tím máte zkušenosti?Děkuju

Nejlepší odpověď
Ravenne

Raději zajdi ke kadeřnici, některé moje kamarádky chodily po domácím odbarvování se žlutou hlavou…
A nezapomeň po tom odbarvení o vlasy dobře pečovat, jinak z nich budeš mít praděpodobně slámu :)

Další odpovědi
žolik

Já bych to nechala na kadeřnici,vysvětli ti barvy,máš dlouhé vlasy,mám dojem že ti udělá barvu jakou si přeješ.

Zdroj: žolík

Zuzka007_23

Když se v odbarvování nevyznáte tak radši kadeřnici!