vevinka007

Odbarvení barvy z vlasů

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, jak odstranit červenou barvu.. Jsem blondýna..
Ale zároveň chci vymýt jen tu červenou barvu a né celou hlavu abych pak měla „bílé“ vlasy :D Takže aby to neodstranilo i mojí přírodní barvu..
Neznáte nějaké levné účinné přípravky? Děkuji:)

Odpovědi
zzzzz

holící strojek 🙂 sjet to trojkou, blond doroste.

chi

nejsem si tak uplne jista ale byt tebou pomalu bych ty vlasy zesvetlovala barvami a az by si byla blondyna uz ti bude odrustat ta tvoje blond..ale asi to nebude stejna barv jako mas tu puvodni

anonym

Koupit si bílou barvu

bobasika

Tak to teda nevím,já chodím do studia vixens,takže by mě nenapadlo se barvit doma.Asi by to chtělo vážně profi pomoc