bolak

Óda za návrat barnajky

Ó barnajko, barnajko, do morku kostí zhnusená,
vrať se zátky čabajko, neboř hlavu do sena,
vrať se zpátky ještě dnes, ještě hned a ještě teď,
není co číst, je to děs, vždyť jen ty máš průměr dvanáct tisíc čtyřista pádesát šest slov na jednu odpověď :´(

Chcete aby se barnajka vrátila? Tak hlasujte v anketě:

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, chceme.

Škoda každé dobré duše, o kterou je zde méně, a ona je jednou z nich :{(>

Další odpovědi
anonym

Ano, my taky!

Bez komentáře…:D

barnajka

Ano, my taky!

Barnajka děkuje bolakovi za iniciování této ankety a všem zúčastněným za účast v ní a za projevené sympatie :)
Nicméně můj návrat je bez šance, tak ty snahy o přemlouvání vzdejte :))
Neřekla jsem, že odcházím úplně a navždycky – jen jsem zkrátka zdejší aktivity omezila na minimum, a to hned z několika důvodů.
A měnit svoje rozhodnutí nehodlám už z principu: kdybych měnila svoje postoje a rozhodnutí častějc jak fusekle, to bych si přece nemohla vážit sama sebe, no ne? :)

Fakt si moc cením vašich milých slov, ale zpátky mě sem nedostanete.
Nebo prostě ne teď.
Řekněme, že zažívám něco jako syndrom vyhoření… že momentálně nemám pocit, že bych Odpovědím měla co nabídnout. Oukej?
Jestli ten stav někdy přejde, vrátím se sem do ‚hlavního pracovního poměru‘ určitě ráda. Tak přísahám! ;)

iceT

Ano, chceme.

Přála bych si,aby se vrátila,ale to musí ona sama chtít se vrátit.

briketka10

Ano, chceme.

taky taky, někdy odpoví na hudební otázku, protože to je její parketa :DD

anonym

Ano, my taky!

Přes jednostranné volby ankety na tom asi moc nezměníme.
Její poslední příspěvky byly výmluvné – má jiné školní povinnosti, dojíždí s časovou náročností a na Odpovědi jen občas jukne, převážně o víkendech.
Sama přiznala, že po úpadku úrovně jí to už ani moc nechybí.
Pošlu jí odkaz na tvoji otázku do mailu přes psaníčko „sdílet“, uvidíš zda se ozve. Na romantiku reaguje, na chybky už méně („zátky“).

Illines

Ano, my taky!

Aspon slovickem barnajko se ozvi,chybis tu.

Děda Louda

Ano, chceme.

Drap

Ano, chceme.

Určitě.......­.............­....čekáme

aramah

Ano, chceme.

Ano, ano, ano.

Damiana

Ano, chceme.

Jó, chybí tady, to je fakt. Líbily se mi její odpovědi. 🙂

anonym

1000 krat ANO !! Me take chybi. Je to takova nase rebelka, pripomina me – me v mladi ( to uz je davno ). Chybi mi i Berusinka , ajtak a casey. ☹ -iv-