Eloška

Od nás ze školy – co si o tom myslíte?

Máme ve třídě jednoho „chytráka“, moc se neučí, ale je s ním legrace. Jednou při zeměpise ho vyvolal učitel. Už se schylovalo k pětce, učitel dal poslední otázku. Ať ukáže na mapě, kde leží Ústí nad Labem . Spolužák nic,, nevěděl . „Tak mi alespoň řekni na jaké řece leží Ústí ?“ povídá učitel. " Nóó , ehm.. tak já bych řek, nó vono se to ňák neví." „No, samozřejmě, na které ŘECE by mohlo ležet Ústí nad LABEM??“ Kluk nechápe, mimo nevědomosti má zřejmě dlouhé vedení " Žhe by snad na Vltavě ,,, pán čel já fakticky nevím , dyš to je zhróózně těžký, to nemůžete dávat lehčí otázky?? Jak mám vědět , na který řece leží to blbý Ústí?? " „Sedni si, píši za pět , jako vždy. Kdo by čekal že Ústí nad Labem, protéká Labe ,že?“ Co si o tom myslíte ?

Nejlepší odpověď
annas

Napsala jste, že se spolužákem je legrace. V tom je právě ten problém. On ví, že se jeho hloupé odpovědi budete smát, a proto se předvádí. Možná že rozčilí i učitele.
Ze zkušeností vím, že na tyto studenty zabralo jedině to, že se ostatní spolužáci ani jednou jeho odpovědi nezasmáli a chovali se vážně. Zkusil to několikrát, ale když nebyla žádná odezva, přestal.

Další odpovědi
anonym

To jsem už někde četl.Ale pokud se to stalo,udělejte mu diplom,opravdu by si jej zasloužil.

kokoťenko

No inteligence asi moc nepobral, ale hlavně,že je s ním legrace,ne?

panenka

Podle mě je sice pěkné že je s klukem legrace,ale měl by se opravdu nad sebou taky zamyslet, že tá legrace mu v životě nepomůže a peníze mu nepřinese(pokud nechce dělat v cirkuse 🙂 .Člověk bez vzdělání si pak těžko najde práci.

tanecnik

Jako vtip dobrý, ve skutečnosti se snaží svou nevědomost zakrývat tím, že vše obrací v legraci. Pokud tak bude pokračovat, bude řešit věci úhybným manévrem i v životě a bude nespolehlivý, časem mu dojde i legrace a pak z něj bude hospodský povaleč, to bude jediné místo, kde mu to ještě budou „žrát“. Asi nesežene snadno práci a když tak nějakou nádeničinu (protože bude nezodpovědný) a ta chudera holka, která si jej vezme to s ním nebude mít jednoduché. Nezávidím ani jemu, ani jeho okolí. Recept se hledá těžko. Ve škole by jste museli být silný a jednotný kolektiv, aby jste mu pomohli podle rady „nereagovat na jeho legraci a on s ní přestane“ (myslím při vážných věcech).