Od kterého výrobce a jaký druh hořčice nejraději používáte v kuchyni?

Já používám hořčici Pikant, buď kremžskou nebo plnotučnou, které vyrábí podle starých norem Ostrava-Třebovice. Dá se koupit v BILLA.

Jugare, já jsem nebyl od té dobroty, že jsem vložil podobnou otázku, ale chtěl jsem zjistit, jestli se postižený ozve, a hle, ty si se ozval. Zjentek ji smazal asi proto, že jsi napsal , pro něj, nesmyslnou otázku, která zněla: Kterou hořčiči máte nejraději?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Neřeším, kupuji v Lídlu obě. A proč v Lídlu? Protože ten kelímek má nejen víčko, ale i zalepení (jako u jogurtu) a je menší pravděpodobnost, že se v tašce vylije tak jako ta, co má jen víčko.

Další odpovědi
zjentek

hořčici pikant od firmy Pikant

briketka10

V Globusu jen zn. Malva malou
na svátky velkou do salátu 😁

Agneta

Kremžská* je fakt výborná, kupuji jen tu bez konzervantů, a ta šestiměsíční trvanlivost je vystačující. Nevím proč někdo kupuje výrobky s konzervanty, nechápu to, ale když se vyrábějí, tak je i někdo kupuje (idioty potřebujeme – kdo by jinak jedl všechny ty problémové potraviny, jako nahnilé maso, že).:DDD

*) výrobce nehraje roli
Zkoušela jsem už kdejaké hořčice – a světe div se, ta česká kremžská (původně z rakouského města Krems) by mohla určitě snadno prorazit do světa, ale jakožto licence to asi nejde:D

anonym

jen plnotučnou, většinou Snico a Boneco

da ny

Hlavně plnotučnou jen SENF ze Žatce, též kremžskou
http://www.senf.cz/
Dijonskou Amora (zřídka), ale kdysi bývala nějak lepší…
Kamioňáka, který jezdí do Francie bohužel neznám ;-(.
Raději ji koupím u sousedů v Německu (stejně jako mandle nebo sýry…)

anonym

Sbírám – nevyužívám pouze semena… Asi to moc lidí netuší – leč není potřeba kupovat chemikálie, když můžete zdarma vlastnit celou rostlinu téměř nedotčenou chemií.

gecco

K vaření nejčastěji hrubozrnou, ale nemám oblíbenou značku…
Jako ´přílohu´ pak Královskou, plnotučnou i kremžskou…
😉

Mad

Od firmy Senf, nebo klasickou dijonskou, tu mi vozí soused kamioňák z Francie

talka

Kdzž už-tak kremžskou, ale kupuju jen HELLMANN´S DI­JONNAISE, To je výborná omáčka, která nevysychá ani po delší době a každému chutná.

anonym

Otázku jsem sem vložil já a pan Zjentek jí nahlásil,ač neporušila žádný pravidlo.
Tys byl od tý dobroty,že jsi tu otázku skoro opsal.
Zjentek má asi mindrák chlapec,že mi i nahlásit dalších 5 mých otázek.
Musí trpět nějakou chorobou,ale když mu to dělá dobře.
On sám neví jestli je žena nebo chlap,budiž mu přáno.
Ok Barbakane.

pucipuci

Já doma klasickou,pre­historickou,a­le párek v rohlíku mám rád s „Heinzkou“.

anonym

Tak na tom jsi hůře než já, Jugare! Tys mi smazal dnes zatím 4 příspěvky, ale můžu tě ještě předběhnout!

anonym

Jugar vkládal otázku podobného znění a někdo mu ji smazal. Opravdu nechápu, i když tam měl hrubku, ale povolaní mohli otázku upravit !

zjentek

já to celkem chápu- 90% Jugartázek se zaobírá tím, co dělají či nedělají ostatní uživatelé, což konkrétně leze krkem. Né, že bych něco podobnýho vůbec nedělal, ale co je moc, to je příliš. Jej prakticky nezajímá nic užitečného- jenom drby! Tak třeba tady- von se nezeptá, jakej druh hořčice a od kterýho výrobce je kvalitní, von musí vědět, jakej používaj místní návštěvníci- však viz Jugarofil- Kdyby měl v „o mně“ něco stručnýho, třeba „jsem k zblití“, tak bych to bral jako recesi, no ale takhle vážně? Spař!

Drap

Ano, plně souhlasím. Dává sem neustále otázky, které k ničemu nejsou a nemohou mu nikterak pomoci. Vylepšuje to spoustou odkazů na nesmyslná videa či články z netu. Občas i něco co mu přišlo mailem a ostatní to už viděli před půl rokem. Pokud však na jeho nesmysl odpovíš a odpověď se mu nelíbí, hned ji smaže.

anonym

Absolutní blbost starej Drape.

anonym

Absolutní pravda, mladej Jugare! Proč ty si nepřiznáš chyby které tady děláš? To je tak těžké?