Od kterého měsíce je vhodná skořice pro děti?

Chci dělat přesnídávku z jablíček se skořicí. Syn má momentálně 7 měsíců. Může tak malé miminko skořici?Děkuji a odpověď

Odpovědi
Marky71

Může, ale nejprve bych to zkusila jen málo, záleží také, jak mu to bude chutnat. Jednotlivé nové chutě je potřeba přidávat postupně.

panenka

Pokud má váš syn 7 měsíců tak přesnídávku z jablíček a se skořicí může.
Mojím dcerám jsem kupovala sunarku se skořicí a pamatuji si že tam bylo napsáno od 6 měsíce že se to může jíst.

ReHu

Také si myslím, že může, ale opatrně s množtvím. V tomto případě méně znamená více.