Avatar uživatele
HDMI

Od kolikati let se může jezdit na motorce(fichtlo­vi atd.)?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4639 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Otázka zde opět už byla několikrát, nejpodrobněji před 112 dny.
Skupina se jmenuje Am.
Ad Alesh, kW tam žádné nejsou a souběh obsahu a rychlosti už teprve ne.
Přesné znění je buď do 50ccm nebo do 45km/h (tj. bez limitu kubatury), takže se to přece jenom změnilo oproti původní definici.
P.S. Zásadní chyby uvádějící tazatele v omyl, to je teda výkon. A ještě k tomu v oblasti podléhající pokutám a sankcím.
Když nevím, raději nedělám machra.
Ad HDMI, doporučuji použít modrou lištu, od toho tam je, ostatně je to uvedeno i v kodexu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Retro

Od 15 let,ale musí to mít max. 50 ccm ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

To se nijak nezměnilo, furt platí, že padesátka od 15. Je tam ale snad ještě omezení 45 km/hod. pro konstrukční rychlost a možná i nějaké ty kW výkonu, ale to si nejsem jist.
Doplňuji:
Axlíku, Axlíku dobrá kaše na mlíku, ještě lepší na smetaně, ale tu náš Axlík nedostane. 🙂
Co jiného snad na to říct? Na blbou narážku, blbá reakce. Doporučuji pořádně číst odpovědi mj. jsem vyjádřil vlastní nejistotu, co se kW týče.
Dále se zde jedná o komunitní server, kde radí amatéři, nikoli profesionálové a ti jaksi mají právo se mýlit.
A hlavně dotyčný se ptá, ostatní odpovídají přímo jemu, nejedná se tedy o diskusi jako takovou, tudíž tvoje reakce vůči mě, ale i tahle vůči tobě je nežádoucí. No, ale ty zkrátka chceš za každou cenu vyvolávat tlaky.

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
E.n

Od 15 a v terenu i míň (myslím)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fredosar

Od 16-ti let. V patnácti letech lze získat pouze řidičské Musíte počkat do 16-ti let a získat řidičské oprávnění sk. A (omezené do 150 ccm).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Odpověď od Alesh byla nahlášena jako závadná pro opakovaný vulgární obsah.

před 4639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Ty jsi fakt jak malý děcko. Nejdřív provokuješ a pak žaluješ. 🙂
btw: Nic vulgárního jsem nenapsal, to jen tak na okraj.

před 4639 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava