HDMI

Od kolikati let se může jezdit na motorce(fichtlo­vi atd.)?

Nejlepší odpověď
anonym

Otázka zde opět už byla několikrát, nejpodrobněji před 112 dny.
Skupina se jmenuje Am.
Ad Alesh, kW tam žádné nejsou a souběh obsahu a rychlosti už teprve ne.
Přesné znění je buď do 50ccm nebo do 45km/h (tj. bez limitu kubatury), takže se to přece jenom změnilo oproti původní definici.
P.S. Zásadní chyby uvádějící tazatele v omyl, to je teda výkon. A ještě k tomu v oblasti podléhající pokutám a sankcím.
Když nevím, raději nedělám machra.
Ad HDMI, doporučuji použít modrou lištu, od toho tam je, ostatně je to uvedeno i v kodexu.

Další odpovědi
Retro

Od 15 let,ale musí to mít max. 50 ccm ;)

Alesh

To se nijak nezměnilo, furt platí, že padesátka od 15. Je tam ale snad ještě omezení 45 km/hod. pro konstrukční rychlost a možná i nějaké ty kW výkonu, ale to si nejsem jist.
Doplňuji:
Axlíku, Axlíku dobrá kaše na mlíku, ještě lepší na smetaně, ale tu náš Axlík nedostane. 🙂
Co jiného snad na to říct? Na blbou narážku, blbá reakce. Doporučuji pořádně číst odpovědi mj. jsem vyjádřil vlastní nejistotu, co se kW týče.
Dále se zde jedná o komunitní server, kde radí amatéři, nikoli profesionálové a ti jaksi mají právo se mýlit.
A hlavně dotyčný se ptá, ostatní odpovídají přímo jemu, nejedná se tedy o diskusi jako takovou, tudíž tvoje reakce vůči mě, ale i tahle vůči tobě je nežádoucí. No, ale ty zkrátka chceš za každou cenu vyvolávat tlaky.

E.n

Od 15 a v terenu i míň (myslím)

Fredosar

Od 16-ti let. V patnácti letech lze získat pouze řidičské Musíte počkat do 16-ti let a získat řidičské oprávnění sk. A (omezené do 150 ccm).

anonym

Odpověď od Alesh byla nahlášena jako závadná pro opakovaný vulgární obsah.

Alesh

Ty jsi fakt jak malý děcko. Nejdřív provokuješ a pak žaluješ. 🙂
btw: Nic vulgárního jsem nenapsal, to jen tak na okraj.